FARBA EKO-LOWICYN NA DACH

ilość znalezionych towarów: 20

EKO-LOWICYN

Jesteś właścicielem domu rodzinnego lub właścicielem dużych konstrukcji takich jak mosty, wiadukty itd. ? Kiedy stwierdzisz, że twój dach wymaga odświeżenia, zadzwoń do nas ! Nasi fachowcy chętnie doradzą, aby wybrać dla Ciebie najlepszy produkt.

EKO-LOWICYN to farba wodorozcieńczalna do malowania powierzchni ocynkowanych (półmat). EKO-LOWICYN jest emalią akrylową przeznaczoną do bezpośredniego malowania powierzchni stalowych ocynkowanych w celu zabezpieczenia przed korozją i dekoracyjnym oraz do renowacji powierzchni uprzednio pomalowanych farbami rozpuszczalnikowymi grupy LOWICYN. Przeznaczona do malowania dachów, rynien, parapetów, ogrodzeń, malowania konstrukcji stalowych ocynkowanych (mosty, wiadukty, słupy, barierki) oraz ocynkowanych elementów maszyn, urządzeń itp. Można nią pomalować również stal, aluminium, tynku, betonu, PCW po ich odpowiednim zagruntowaniu.

EKO-LOWICYN to również ekologiczna farba, bezpieczna dla środowiska. Jest to farba, która przez wiele lat była używana przez naszych stałych klientów, dzięki czemu jesteśmy pewni jej jakości oraz trwałości.

1
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 448 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-05
Bardzo dobry kontakt. Szybka wysyłka.
2024-04-29
Ok
pixel