FARBA ŚNIEŻKA NA DACH

ilość znalezionych towarów: 3

Twój dach wymaga odświeżenia? Po zimie, stracił kolor. W dodatku farba wykruszyła się w kilku miejscach. Przez to dach nie prezentuje się dobrze. Znamy sposób, by temu zaradzić. W dodatku wystarczy, że zastosujesz się do kilku wskazówek. Dzięki temu przedłużysz żywotność dachu i zadbasz o jego wygląd. Zaoszczędzisz też sporo pieniędzy i nerwów. W ofercie CentroKolor znajdziesz Śnieżkę na dach – profesjonalną farbę o wielu właściwościach.

Nie wymieniaj, pomaluj – Śnieżka na dach

Malowanie dachu to skuteczne zabezpieczenie powierzchni przed działaniem mrozu, promieniowania UV i opadów atmosferycznych. Czynniki te wpływają na wygląd dachu i jego wytrzymałość. Brak zabezpieczenia ma negatywny wpływ na pokrycie dachowe. Po jakimś czasie zauważysz mech, pleśń lub rdzę. Bagatelizowanie tych objawów oznacza koszty.  Każdy z nich narusza strukturę dachu. A to nie wróży nic dobrego. Po pewnym czasie oznacza konieczność wymiany pokrycia. Istnieje prosty sposób, by uniknąć tych kosztów. Już dwie warstwy farby Śnieżka wystarczą, by dach zyskał dodatkową ochronę.

3 w 1: ochrona, odświeżenie, dekoracja

Śnieżka na dach to farba poliwinylowo - akrylowa. Sięgnij po nią, by zabezpieczyć ocynkowane pokrycie dachowe. Już dwie warstwy farby stworzą powłokę ochronną dachu. To płaszcz zabezpieczający blachę przed deszczem, śniegiem i działaniem wysokich temperatur. Ale nie tylko. Poza funkcją ochronną, farba odświeży kolor Twojego dachu. Dzięki temu przywrócisz mu barwę, która zmieniła się pod wpływem słońca. Śnieżka na dach pełni także funkcję dekoracyjną. Po farbę sięgnij przy pracach renowacyjnych lub do zabezpieczenia świeżo położonego dachu.

Ze Śnieżką na dach wychodzi ekonomiczniej!

Wybór Śnieżki na dach odczujesz w portfelu. To produkt bardzo wydajny i ekonomiczny. Litr farby wystarcza do pokrycia 12m2 dachu. Kolejnym atutem jest szybkość wysychania. W zależności od ilości nałożonych warstw, wynosi około 3 dni. Farbę wystarczy rozprowadzić  na przygotowanej powierzchni dachu wałkiem lub pędzlem z długim włosiem. Służy do malowania dużych powierzchni, które szybko się nagrzewają. Ale nie tylko. Śnieżka na dach pokryje powierzchnie wykonane ze stali, aluminium, ocynkowane lub fosforanowe. Nadaje się do malowania rynien, parapetów i ogrodzenia. Kolejnym atutem jest szeroka gama kolorów. W naszej ofercie znajdziesz aż 15 rożnych odcieni: czerwienie, brązy, szarości, zielenie i wiele innych. Dzięki temu dobierzesz ten, którego potrzebujesz.

4O czyli przygotuj, nim pomalujesz

Nim wykonasz pierwsze pociągnięcie wałkiem, przygotuj dach do malowania. O czym warto pamiętać? Zastosuj metodę 4O. To prosty sposób, by nie pominąć żadnego elementu. Powierzchnia powinna być osuszona, oczyszczona, odpylona i odtłuszczona. Przejrzyj ofertę naszego sklepu. Znajdziesz w nim wszystko, co potrzebne, by rozpocząć prace nad renowacją lub zabezpieczaniem dachu. To warunek konieczny, by w pełni wykorzystać właściwości farby Śnieżka na dach.

1
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 467 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
szybka dostawa
2024-06-04
Sprawna wysyłka
pixel