FARBY PRZEMYSŁOWE

ilość znalezionych towarów: 187

W sklepie Centrokolor znajdą Państwo wysokiej jakości, oparte na najnowocześniejszej technologii, farby przemysłowe. Oferujemy produkty takich marek jak: TEMATHANE, TEMADUR, TEMACOAT, jeśli chodzi o farby poliuretanowe. W przypadku farb alkidowych, farb epoksydowowych, emalii wodorozcieńczalnych oraz podkładów epoksydowych będzie to producent TEMABOND, oraz FONTEFLOOR. Sprzedajemy także powłoki przemysłowe przeznaczone do zabezpieczania powierzchni wykonanych z metalu, drewna i betonu. Nasz sklep oferuje szeroką gamę farb przeznaczonych do bezpośredniego malowania wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni zbiorników, konstrukcji metalowych lub betonowych, narażonych na uszkodzenia mechaniczne, środki chemiczne czy czynniki atmosferyczne. W naszym asortymencie znajdują się także farby przemysłowe dla profesjonalistów od cenionych producentów m.in.: RAFIL, TIKKURILA.

Farby przemysłowe do różnych powierzchni i branż

 

Farby przemysłowe do metalu i inne produkty dostępne w naszym sklepie z farbami to wynik wieloletniego doświadczenia i innowacyjności naszych partnerów, takich jak TIKKURILA, TEMADUR, TEMACOAT, TEMATHANE czy TEMABOND. Dzięki skutecznej ochronie przed uszkodzeniami mechanicznymi, agresją środków chemicznych oraz czynnikami atmosferycznymi, polecane przez nas farby przemysłowe oraz lakiery przemysłowe do metalu, podkreślają estetykę i zwiększają trwałość metalowych oraz betonowych konstrukcji w sektorze przemysłowym.

 

Farby do posadzek przemysłowych to kolejna kategoria produktów dostępnych w naszym sklepie. Farba do posadzki betonowej gwarantuje nie tylko wytrzymałość powierzchni, ale również jej estetykę. Oferujemy produkty doskonale sprawdzające się na mało, średnio i intensywnie eksploatowanych powierzchniach. Również sektor motoryzacyjny znajdzie u nas coś dla siebie. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości farb i powłok przemysłowych dla branży motoryzacyjnej, w tym farb na posadzki przemysłowe, używanych w warsztatach samochodowych, hangarach i innych przestrzeniach, gdzie odporność na oleje, smary i inne chemikalia jest kluczowa.

 

Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktów. Z tego powodu nasze produkty, takie jak farby na wysokie temperatury, farby drogowe czy farby do elewacji opracowane są w oparciu o nowoczesną technologię, dzięki której zapewniają one długotrwałe i solidne zabezpieczenie dla różnorodnych powierzchni.

 

Zainwestuj w wysoką jakość i trwałość wszystkich pomalowanych powierzchni naszymi farbami!

 

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości farb przemysłowych. Centrokolor to niezawodny partner dla wszystkich, którzy cenią sobie trwałość, jakość i estetykę. Również farby proszkowe są często wybierane i cenione wśród profesjonalistów. Nasza hurtownia z farbami Centrokolor jest nr 1 w Polsce! Najniższe ceny i najwyższa jakość to nasze hasła przewodnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 467 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Expresowo
2024-06-07
Bardzo uprzejma i wyjątkowo szybka obsługa!
pixel