Sklep z farbami Białystok

Zakup odpowiedniej farby w Białymstoku jest trudny i wiąże się z jeżdżeniem od jednego do drugiego sklepu stacjonarnego? Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty, przygotowanej przez Centrokolor. Bez stania w kolejkach i straty czasu szybko można zapoznać się z asortymentem, złożyć zamówienie i w przeciągu 1-2 dni roboczych otrzymać produkt. To łatwe i szybkie rozwiązanie, dostosowane zostało do potrzeb klientów indywidualnych oraz firm, które składają zamówienie na profesjonalne produkty.

Dostarczamy farby do Białegostoku 

Centrokolor działa inaczej niż klasyczny, stacjonarny sklep z farbami w Białymstoku, gdyż oferuje produkty wielu producentów z różnych przedziałów cenowych (na uwagę zasługują takie marki jak Remmers, Beckers, Tikkurila, Dekoral, czy też Osmo), a także wyroby specjalistyczne.

Do Białegostoku hurtownia farb Centrokolor dostarcza produkty w zaledwie jeden – dwa dni od złożenia zamówienia i zaksięgowania wpłaty. Krótki czas wysyłki i korzystne ceny to efekt stosowania innowacyjnego oraz popularnego modelu sprzedażowego, jakim jest dropshipping. Jego założenia są proste. Farby do Białegostoku wysyłane są do klientów bezpośrednio z magazynów producentów, omijając w ten sposób wszystkich pośredników. 

Sklep z farbami – wysyłka do Białegostoku 

W Białymstoku hurtownia farb Centrokolor doceniana jest także pod względem przygotowanego asortymentu. Na wirtualnych półkach znalazło się między innymi miejsce na:

  • farby do ścian, a w tym farby akrylowe, ceramiczne, silikonowe, czy też lateksowe, 
  • farby do drewna, lakiery, impregnaty, lakierobejce, woski, 
  • farby przemysłowe – Centrokolor to sklep z farbami otwarty także na potrzeby przedsiębiorców, którzy znajdą w asortymencie, np. farby ogniochronne, do posadzek, impregnaty do cegieł, rozpuszczalniki, środki do usuwania glonów i wiele innych. 
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 448 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Jest dobra , ale mogła by lepiej kryć. Natomiast cena jest dobra pozdrawiam serdecznie. Polecam .
2024-05-06
Zamówienie zostało spakowane błyskawicznie , bardzo szybka obsługa !
pixel