FARBY NA POSADZKI BETONOWE

ilość znalezionych towarów: 11

Przeznaczone do profesjonalnego zastosowania farby do posadzki betonowej są bardzo wydajne oraz mają szerokie zastosowanie - świetnie nadają się malowania podłóg w magazynach, warsztatach, w halach produkcyjnych wielu branży, czy też w garażach. Farby do posadzki skutecznie zabezpieczają powierzchnie przed ścieraniem, zabrudzeniami chemicznymi, a nawet przed obciążeniami. Jako sklep z farbami gorąco polecamy to rozwiązanie - jest skuteczne i cenowo tańsze niż układanie klasycznych płytek. 1

 

 

 

 

Niezawodne farby do posadzek betonowych 

 

Umieszczone przez nas w tej kategorii farby na posadzkę betonową to szczególne produkty. Wnikają w podłoże i zabezpieczają je na długi czas. Pełnią funkcję ochronną, ale i dekoracyjną. Niektóre farby na podłogę betonową mają pigmenty, dzięki którym można "odświeżyć" warsztat, czy też halę. Powłoki są trwałe i mają różny czas schnięcia. Niektóre farby posadzkowe potrzebują zaledwie 2 dni do wyschnięcia i całkowitego utwardzenia, inne natomiast 7. 

 

Malowanie posadzki betonowej należy poprzedzić odpowiednimi przygotowaniem. Dana powierzchnia powinna być przede wszystkim czysta oraz sucha. Niektóry farby do betonu stosowane są jako jedna warstwa, przy innych wymaganych jest kilka powłok. Właśnie dlatego każdorazowo należy stosować się do wytycznych, umieszczonych przez producenta na opakowaniu produktu. 

 

Rodzaje farb na posadzki 

 

Malowanie podłogi betonowej w garażu, na hali, czy też w magazynie to coraz częstsza praktyka. W zależności od oczekiwań jako sklep polecamy szczególnie farby na posadzki:

 

  • epoksydowe do profesjonalnego użytku - w ich składzie można znaleźć emulsje z żywicy oraz roztwory żywicy epoksydowej. Dzięki nim farba do malowania posadzki wnika dobrze w strukturę betonu. Powierzchnia staje się wodoodporna, odporna na uszkodzenia, a także zabrudzenia chemiczne. Dużo łatwiej jest także utrzymać ją w czystości. 

W ofercie, oprócz farb do posadzki betonowej, można także znaleźć w korzystnych cenach:

 

Jako sklep zapewniamy szybką wysyłkę, prosto do klienta z naszych magazynów. Wysyłane przez nas farby do posadzki betonowej są odpowiednio zabezpieczane, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniu podczas transportu. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszej oferty. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 459 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-04
Sprawna wysyłka
2024-05-22
Jest dobra , ale mogła by lepiej kryć. Natomiast cena jest dobra pozdrawiam serdecznie. Polecam .
pixel