FARBY DROGOWE

ilość znalezionych towarów: 10

Farby drogowe, znane również jako farby do oznakowania drogowego, są specjalnymi rodzajami farb stosowanymi do malowania linii, symboli, znaków i innych oznaczeń na powierzchniach dróg. Mają one na celu zapewnienie czytelności, bezpieczeństwa i regulacji ruchu drogowego. W naszej ofercie znajdziesz szybkoschnące farby do malowania pasów drogowych od najlepszych producentów. Zapraszamy!

 

1

 

 

Farba do malowania pasów drogowych

 

Nasz sklep z farbami oferuje wysokiej jakości farby przemysłowe, które mają zastosowanie w wielu miejscach. Farba drogowa biała, żółta lub czerwona używana jest do znakowania dróg szybkiego ruchu. Ale także dróg osiedlowych, autostrad, lotnisk, torów gokartowych, ścieżek rowerowych, hal przemysłowych i magazynów. Oferujemy farby do malowania pasów na asfalcie, betonie i innych powierzchniach bitumicznych. Stosowane są do malowania linii podziału pasów ruchu, znaków stopu, znaków strzałek, symboli przejść dla pieszych i innych oznaczeń drogowych. Farba do malowania pasów drogowych musi być wytrzymała na intensywne obciążenie mechaniczne, ścieranie spowodowane ruchem pojazdów. Dlatego dostępne u nas farby do linii drogowych wzbogacone są o specjalne dodatki, które zapewniają trwałość, odporność na zużycie, a często i lepszą widoczność.

 

Farby akrylowe odporne są też na działanie czynników atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, deszcz, śnieg i zmienne temperatury. Dzięki temu dłużej utrzymują się na pomalowanej płaszczyźnie. Polecana przez naszych pracowników farba do malowania pasów na jezdni zapewnia też lepszą przyczepność na mokrej lub śliskiej powierzchni. Dzięki temu kierowcy i piesi odczuwają większe bezpieczeństwo podczas poruszania się po drodze. Farby drogowe są niezbędne dla bezpieczeństwa, efektywności ruchu drogowego, umożliwiając kierowcom, rowerzystom i pieszym łatwiejsze zrozumienie oraz przestrzeganie przepisów drogowych.

 

Farby profesjonalne

 

Farba do malowania pasów na jezdni to tylko część naszej oferty! W asortymencie sklepu znajdziesz też farby epoksydowe, farby proszkowe i farby poliuretanowe. Zapraszamy! Dzięki nim przeprowadzisz renowację wielu powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 302 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-30
Super! Towar na czas, polecam 100%
2023-09-18
szybka realizacja towar zgodny z zamówieniem
pixel