PODKŁADY EPOKSYDOWE

ilość znalezionych towarów: 28

Podkład epoksydowy to dwuskładnikowy, utwardzany poliamidem, zawierający fosforan cynku. Stosowanie go szczególnie zalecane jest do długotrwałego zabezpieczania mostów, konstrukcji stalowych, sprzętu transportowego, maszyn rolniczych, dźwigów i innych sprzętów, maszyn i urządzeń. Zadaniem tego typu produktów jest ochrona powierzchni przed korozją, negatywnym działaniem czynników zewnętrznych i wieloma innymi zagrożeniami. Dzięki temu znalazły zastosowanie w bardzo różnorodnych rodzajach przemysłu oraz licznych sektorach gospodarki. Wpływ na to ma także ich wysoka skuteczność, różnorodność, funkcjonalność, łatwość zastosowania oraz atrakcyjna, przystępna cena. Podkład epoksydowy najlepszej jakości bez problemu znajdziesz w bogatej ofercie produktowej, dostępnej w CENTROKOLOR.

12

Bogaty wybór podkładów epoksydowych

Podkład epoksydowy to produkt o wysokiej zawartości części stałych, zawierający pigmenty antykorozyjne. Tworzy na powierzchni pokrywanego materiału powłokę, która może być odporna zarówno na obciążenia mechaniczne, jak i chemiczne czy termiczne. Zależnie od specyfikacji produktu, doskonale sprawdzić się może w przypadku materiałów ocynkowanych, stalowych oraz aluminiowych. Używany może być także w przypadku powierzchni, które wyjątkowo narażone są np. na agresję chemiczną, wysokie temperatury, intensywne ścieranie czy też ekstremalnie trudne warunki atmosferyczne. Podkłady epoksydowe stosowane bywają również na powierzchniach pokrytych rdzą nalotową, a zależnie od produktu, mogą służyć zarówno jako międzywarstwa, jak i warstwa gruntująca. Do wyboru są również farby mieszalnikowe, które barwić można na określone kolory. Powłoki stworzone z podkładów epoksydowych cechują się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. Eksploatowane mogą być zarówno w strefie przemysłowej, jak i miejskiej czy nawet nadmorskiej oraz morskiej ? zależnie od wybranego produktu. Podkłady epoksydowe sprawdzą się również w przypadku użycia ich w obiektach użyteczności publicznej, nie stanowią bowiem zagrożenia. Jeśli jest to zgodne ze specyfikacją konkretnego preparatu, wykorzystywać je można nawet przy malowaniu powierzchni, które mają bezpośredni kontakt z żywnością, a także w szkołach czy szpitalach. W CENTROKOLOR znaleźć można także wysokiej klasy rozcieńczalniki do wyrobów epoksydowych. Produkty te odznaczają się wysoką skutecznością działania, a dostępne są w różnych litrażach, dopasowanych do oczekiwań klientów. Przy ich użyciu możliwe jest szybkie i skuteczne pozbycie się wszelkich śladów podkładów epoksydowych, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Sięgnij po podkłady epoksydowe w najlepszych cenach

CENTROKOLOR specjalizuje się w podkładach epoksydowych od lat, dzięki czemu nasz zespół dysponuje specjalistyczną wiedzą w tym zakresie. Możesz liczyć u nas nie tylko na produkty najwyższej klasy, ale również fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania. Skontaktuj się z nami i wyjaśnij, czego dokładnie oczekujesz od podkładu epoksydowego. Całą resztą zajmiemy się my ? przeanalizujemy Twoje wymagania, zestawimy je z dostępnymi w naszym sklepie produktami, a następnie wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie. Działamy na polskim rynku od lat, a przez ten czas zaufało nam wielu zadowolonych klientów. Nasze podkłady epoksydowe to produkty najwyższej klasy, które na pewno Cię nie rozczarują. Oferujemy wyłącznie preparaty sprawdzonych i renomowanych producentów, którzy cieszą się uznaniem w branży.

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 432 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-05
Polecam obsługa extra!
2024-04-05
super sklep!
pixel