FARBY NA WYSOKIE TEMPERATURY / PPOŻ

ilość znalezionych towarów: 10

W tej kategorii umieściliśmy niezawodne pod względem jakości farby na wysokie temperatury znanych producentów, takich jak Hempel, Temal, czy też Flame Stal. Przeznaczone są do użytku na powierzchnie, które w szczególności powinny zostać nietknięte, np. podczas pożaru. W zależności od specyfiki składu, farby PPOŻ nadają się do pokrycia drzwi kominkowych, rur wydechowych, jak i stali konstrukcyjnej wewnątrz i na zewnątrz budynku. Przed ich użyciem należy zapoznać się z zaleceniami producenta na opakowaniu. Można to także zrobić, zaglądając do opisów na naszej stronie.  

 

1

Farby PPOŻ - różnorodność produktów 

 

Nasz profesjonalny sklep z farbami poleca różnorodne farby ogniochronne o szerokim zastosowaniu. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się:

 

  • rozpuszczalnikowe farby przeciwogniowe do wysokich temperatur,
  • specjalne farba ogniochronna do stali i metalu - przed nałożeniem należy oczyścić powierzchnię z zanieczyszczeń, a także odtłuścić. Należy w tym celu sięgnąć po dedykowane do tego celu detergenty, 
  • farby przemysłowe przeciwpożarowe, spełniające najwyższe standardy,
  • pęczniejące farby odporne na wysokie temperatury - są one żaroodporne. Wykonana nimi powłoka pęcznieje pod wpływem temperatury i tym samym świetnie izoluje daną powierzchnię. 

 

Malowanie farbami PPOŻ jest skuteczne i realnie zwiększa odporność danych powierzchni na wysokie temperatury. Przed nałożeniem farb należy przygotować podłoże - powinno ono być wyczyszczone, suche oraz odtłuszczone. Za każdym razem należy stosować się do wytycznych producenta. 

 

Oprócz farb na wysokie temperatury polecamy także:

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 431 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-15
Wszystko OK dostawa dzien po zamówieniu. Polecam
2024-04-02
Dostawa zgodnie z zadeklarowanym w ofercie terminie. W moim przypadku zamówienie w czwartek przed 12, dostawa w piątek. Bardzo dobry kontakt ze sklepem.
pixel