FARBY PROSZKOWE

ilość znalezionych towarów: 38

Dostępne u nas farby proszkowe mają zastosowanie w wielu branżach. Używane są głównie do powlekania metalowych powierzchni, takich jak elementy mebli, części samochodowe, konstrukcje stalowe, ogrodzenia, ramy rowerowe i inne wyroby ze stali, czy stopów metali. Mogą być też używane na niektórych tworzywach sztucznych, drewnie, szkle oraz ceramice. Farby proszkowe w naszym sklepie mają różne wykończenie: satynowe, matowe, półmatowe lub połysk, a także występują w wielu kolorach.

12

 

 

 

 

Farby proszkowe poliestrowe

 

Centrokolor to sklep z farbami proszkowymi, które nadają się do pokrywania wyposażenia ogrodowego, elementów fasad i profili budynków. Jak nakładana jest farba do malowania proszkowego? Wykorzystuje się do tego specjalny aplikator, na przykład urządzenia do natrysku elektrostatycznego lub sprężone powietrze. Proszek przylega do powierzchni, tworząc równomierną warstwę. Następnie przedmiot jest poddawany utrwaleniu w wysokiej temperaturze. Pod jej wpływem proszek poliestrowy topi się, a następnie utwardza, tworząc wolną od zacieków powłokę.

 

Farba proszkowa charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, zarysowania, działanie substancji chemicznych i czynników atmosferycznych. Tworzy trwałą warstwę, która chroni też przed korozją i blaknięciem. Dostępna jest u nas między innymi farba proszkowa miedziana, grafitowa, niebieska, ale i farba proszkowa bezbarwna. Dzięki temu możliwa jest większa personalizacja produktu. Popularna jest też farba proszkowa strukturalna: drobna lub gruba. Farby te są bardziej przyjazne dla środowiska w porównaniu do tradycyjnych emalii ciekłych, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji lotnych. Proszek, który nie jest zużyty podczas aplikacji, można odzyskać i ponownie wykorzystać, co zmniejsza też ilość odpadów. 

 

Farby dla profesjonalistów i amatorów

 

Polecamy Ci nasze farby proszkowe do felg, bram i balustrad. W razie wątpliwości nasz pracownik pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Farby przemysłowe dostępne u nas pozwolą na szybkie i fachowe przeprowadzenie wielu prac. 

 

Polecamy Ci też nasze farby epoksydowe, podkłady epoksydowe  oraz farby poliuretanowe. Z nami odmienisz każdą powierzchnię!

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 467 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-29
Przesyłka expresowa - wszystko dobrze spakowane POLECAM !!!
2024-06-04
Sprawna wysyłka
pixel