FARBY ELEWACYJNE

ilość znalezionych towarów: 24

Elewacja domu to nie tylko warstwa ochronna murów, ale także wizytówka każdego budynku. Właśnie dlatego warto o nią zadbać i kupić dobrej jakości farby do elewacji. Znajdziesz je w naszej ofercie. Przeczytaj o dostępnych w sklepie produktach. 

12

 

 

 

 

Właściwości farby elewacyjnej

 

Farby elewacyjne to preparaty 3 w 1 - zabezpieczają, utrwalają, a także mają właściwości dekoracyjne. Sięgnij po nie, jeżeli zależy Ci na ochronie elewacji przed działaniem czynników zewnętrznych. Rozprowadzone na powierzchni farby fasadowe są niczym wodoodporny płaszcz ochronny, zabezpieczający przed działaniem wody, która wpływa na tynk i wnika w głębokie warstwy ściany. Może doprowadzić do puchnięcia i sprzyja powstawaniu grzyba oraz pleśni. Dobre farby zewnętrzne nie tylko utrwalą kolor, ale i ułatwią zmywanie ewentualnych zabrudzeń. Dzięki niskiej nasiąkliwości, zabrudzenia będą mniej widoczne.

 

Zastosowanie

 

Farba do fasad na elewację to produkt, dzięki któremu można stworzyć wytrzymałe warstwy ochronne. Należy sięgnąć po nią na etapie prac wykończeniowych. Powłokom nie jest straszny deszcz, słońce, ani też mrozy. Inwestując w takie farby na tynk zewnętrzny oszczędzasz zatem czas i pieniądze. Ich właściwości sprawiają, że unikniesz konieczności renowacji fasady budynku na długi czas. Produkty świetnie nadają się do malowania elewacji domów, renowacji ociepleń, a także ochrony pomieszczeń, w których występuje wilgoć. Mowa tu, np. o garażach lub piwnicach. 

 

Farba elewacyjna z silikonem

 

W ofercie CentroKolor znajdziesz farby fasadowe wzmocnione żywicą silikonową firmy Remmers. To skuteczne zabezpieczenie przed glonami i grzybami. Preparat nadaje się do stosowania niemalże na każdej nawierzchni. Sięgnij po niego, gdy szukasz produktu do odnowienia starej elewacji. Pomalowane powierzchnie zyskują gładką i elastyczną powłokę. Farba do tynku zewnętrznego doskonale przywiera do podłoża. Dzięki temu zyskasz szczelną warstwę, która ochroni ściany przed działaniem czynników zewnętrznych. W dodatku nie wchłania wody. Farba elewacyjna Remmers przeznaczona jest do malowania cegły, klinkieru, piaskowca, tynku oraz cegły wapienno-piaskowej.

 

Kolejnym produktem tego typu jest silikonowa farba do elewacji od Tikkurila. Preparat ma silne właściwości hydrofobowe. Stworzy na pomalowanej powierzchni skuteczną powłokę, chroniącą budynek przed zawilgoceniem. W ofercie CentroKolor dostępne są farby zewnętrzne elewacyjne w wielu kolorach. 

 

Farba elewacyjna akrylowa

 

Kolejnym wariantem jest farba elewacyjna akrylowa. Na naszych wirtualnych półkach, znajdziesz produkty marki Tikkurila. To krok w stronę jakości. Farby tego typu mają doskonałą przyczepność do podłoża. Zabezpieczają ściany budynku przed szkodliwym działaniem wody i karbonatyzacją. Sięgnij po nią, by pomalować tynki, beton lub płyty włókienno-cementowe. Produkt stosuj na zewnątrz budynku.

 

Prowadzony przez nas sklep z farbami ma bardzo rozbudowany asortyment, w którym znajdują się różne rodzaje farb o wysokim współczynniku odporności na czynniki zewnętrze. Koniecznie zajrzyj do innych kategorii, w których znajdziesz:

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 467 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-29
Przesyłka expresowa - wszystko dobrze spakowane POLECAM !!!
2024-06-11
The hours on your website are different than the ones on Google Maps and in real life. Went to your store on Friday to try and pick-up paint, but the store was closed. I would have liked very much to contribute to your store, but time was rushed so I went to another store to buy the same item. It would be great if you could update the open hours on your website. With this in mind, you were very fast in returning the money for the order, so it's very good and thanks again.
pixel